Про електронну реєстрацію дітей до першого класу

9 груд. 2020
З 01 вересня 2020 року відкритий доступ до електронної реєстрації дітей до першого класу закладів загальної середньої освіти міста.

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти  і науки України від 16.04.2018 № 367 управління освіти не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначає дату початку приймання заяв про зарахування.

До 01 травня 2021 року заявка, яка надходить до системи, знаходитися «На розгляді», після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування заявка отримує статус «Підтверджена».