Сторінка соціального працівника

Людина боїться того, чого не знає. Знання ж перемагають страхи! Бесіда з учнями восьмого класу "Булінг. Драматичний трикутник Карпмана". Сьогодні, розбираючи з учнями процес перебігу, причини і наслідки булінгу, дійшли висновку, що жодна із сторін не залишається неушкодженою. Душевна дисгармонія і душевний біль однієї людини (булера) призводить до страждань інших (жертви і спостерігачів). Адже людина транслює у світ те, чим наповнена сама. Тож варто не соромитися звертатися по допомогу, у якій би позиції ти себе не почував: жертви, булера, спостерігача. Разом проти булінгу!  (провела соціальний педагог Санжара О. Д.)

Краще попереджувати злочини, ніж карати за них. ( Чезаре Беккаріа ) На думку більшості кримінологів, запобігання злочинності більш ефективно, ніж інші методи боротьби зі злочинністю. Профілактичні бесіди щодо правопорушень серед підлітків з учнями восьмих і десятих класів провели офіцери патрульної поліції і ювінальної превенції.

Продовжуємо "їсти слона по шматочкам". Сьогодні розглянемо схему виникнення булінгу, познайомитися із поняттям "піраміда ненависті", розберемося у впливі стереотипів та упереджень у випадках з булінгом. У межах проекту соціального педагога Санжари О. Д. "Булінг. Ідентифікувати. Виявити. Не допустити."

Продовжуємо розбиратися з питанням булінгу та його чинниками.

Сьогодні розглянемо питання, хто ж є учасниками булінгу, як і чому складається диструктивна ієрархія в дитячому колективі.

"Причини виникнення булінгу" - частина Друга проекту "Булінг. Ідентифікувати. Виявити. Не допустити."

Сьогодні докладно розглянемо спектр причин, які можуть призводити до появи булінгу у дитячому середовищі.

Проект "Булінг. Ідентифікувати. Виявити. Не допустити", який складається із циклу відеороликів, в якому кожен ролик докладно, але локанічно роз'яснює певну грань явища.

Досліджуючи таке складне питання як булінг приміняємо метод "З'їсти слона по шматочкам", завдяки якому складне стає зрозумілим і простим.

Тож сьогодні перша частина проекту "Булінг і конфлікт".

(Підготувала соціальний педагог
Санжара О. Д.)

Право створено на користь людству  -
lex creata est ad utilitatem hominum
                                                       (лат. присл.)

Сьогодні соціальний педагог закладу провела з учнями 8- Б класу бесіду, метою якої було допомогти здобувачам освіти усвідомити відповідальність підлітків за протиправні діяння.
     Також соціальний педагог ознайомила їх із основними наслідками набуття дітьми неповної цивільної дієздатністі, підставою для виникнення якої є досягнення особою 14 років. (ст.32 ЦК України).

"Я, ти, він, вона!"

Сьогодні соціальний педагог закладу Санжара О. Д. провела із учнями другого класу захід спрямований на розвиток вміння пошуку шляхів виходу із складних ситуацій, уникнення конфліктів, розвиток толерантного ставлення до оточуючих, і виховання почуття власної гідності.

Мудрість приходить разом зі здатністю бути спокійним.
                                           (Екхарт Толле)
      Соціальний педагог закладу Санжара О. Д. провела із учнями п'ятого класу заняття з елементами тренінгу: "Ментальне здоров'я. Як його зберегти?"
     На занятті діти дізналися, що таке ментальне здоров'я і як про нього дбати.

Бінарне інтерактивне заняття із здобувачам світи категорії ВПО "Здоров'я у твоїх руках" (спільна робота соціального педагога Санжари О. Д. і завідувачки шкільної бібліотеки Дорошенко Т. В.

#16днівпротинасильстваКроп23
     Проведення ігрових активностей для підлітків "Створюй коло безпеки. Інформуй про (не)насильство"
     Соціальний педагог провела з дітьми шостих класів гру "Коло безпеки".
Діти ознайомилися із різними проявами насильства та правилами убезпечення себе від насильства.

#16днівпротинасильстваКроп23

У рамках Всеукраїнської акції "16 проти насильства"

та з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

у закладі соціальний педагог для учнів шостих класів

провела інтерактивне заняття "Крок на зустріч".

Сайт для спілкуваня та отримання інформації:

ttps://sites.google.com/a/kirovogradschool16.klasna.com/danysik-25/