Оголошення!

В зв‘язку з ускладненням ситуації з поширенням захворюваності на коронавірусну інфекцію у місті та виконання рішення міської комісії з питань технологічно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 8 квітня 2021 року, навчально- виховний процес з 12 по 24 квітня буде здійснюватися з елементами дистанційної технології навчання. Хоч і дистанційне навчання не може бути повноцінною заміною навчанню в школі, головним завданням на даний момент є збереження життя і здоров‘я працівників та дітей. Закликаємо відповідально відноситися до власного здоров‘я, здоров‘я дітей та оточуючих і дотримуватись карантинних обмежень помаранчевої зони. Сподіваємося на підтримку і розуміння!

Увага! У зв'язку з підвищенням рівня захворюваності на Covid 19, оголошення Кіровоградської області  помаранчевою зоною епідеміологічної небезпеки (рішення МОЗ віз від 19 березня 2021 р.) та  відповідно до  рішення педагогічної ради закладу від 22 березня 2021 року (протокол №4), а також  з метою призупинення поширення інфекційного захворювання,  навчально-виховний процес для учнів 5-8-х класів з 23 березня 2021 року  буде здійснюватись з використанням елементів дистанційної технології навчання. Посилання на відео конференції Zoom та  Google Meet, матеріали та  завдання до уроків будуть надаватися через класні Viber групи, Classroom-и, офіційний сайт закладу (у розділі Дистанційне навчання) та інші доступні засоби зв'язку.  Закликаємо всіх дотримуватись карантинних заходів, обмежити відвідування дітьми людних місць і пересування громадським транспортом та дбати про власну безпеку! Сподіваємося на підтримку та розуміння!

Шановні батьки та учні, вітаємо з початком другого семестру 2020-2021 навчального року та інформуємо про те, що у зв’язку з уведенням в Україні з 8 по 25 січня посилених карантинних обмежень для протидії розповсюдженню коронавірусу і заборони відвідування закладів освіти будь-якої форми власності (Постанова Кабінету міністрів від 09.12.20 №1236) навчально-виховний процес у закладі з 11 по 23 січня буде здійснюватися з використанням елементів технології дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах. Розклади онлайн-занять та матеріали до уроків разом з домашніми завданнями будуть розміщені у Classrom-ах та на сайті у розділі дистанційне навчання. Бажаємо вам здоров'я і з нетерпінням чекаємо на зустріч у школі після закінчення локдауну!

В зв'язку зі збільшенням випадків інфікування учнів та вчителів на інфекційну пневмонію за останній тиждень, смертельним випадком, що стався з ученицею закладу, спричиненим COVID-19 та керуючись рішенням педагогічної ради закладу від 11.12.20 (протокол №16), а також з метою проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед учнів і персоналу закладу освіти, організувати проведення навчальних занять з використанням елементів дистанційних технологій навчання для учнів 1-4-х класів на період з 14 по 28 грудня 2020 року включно та продовжити проведення навчальних занять з використанням елементів дистанційних технологій навчання для учнів 5-11-х класів на період з 14 по 28 грудня 2020 року включно.

Керуючись Постановою Кабінету Міністрів від 11 листопада 2020 року №1100, рішенням педагогічної ради закладу від 24.11.2020 № 15 та в зв'язку з перебуванням на лікуванні від вірусної пневмонії 50% вчителів, що викладають у 5-11-х класах, з 25 листопада 2020 по 11 грудня 2020 (включно) навчально-виховний процес у закладі буде відбуватися з використанням елементів дистанційного навчання, наявними у вчителів засобами навчання. Матеріали до проведення навчання можна знайти на сайті у розділі Дистанційне навчання. Наголошуємо на необхідності дотримання вимог карантину та без нагальної потреби дітям не відвідувати людні громадські місця та обмежити пересування міським транспортом. Сподіваємося на розуміння та підтримку. Будьте здорові!

Директор закладу

Міщенко Марія Григорівна

3 бер. 2021
Соціальні мережі. Безпечний Інтернет