КЗ «НВО «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №16 – ДЮЦ «Лідер»

 





Курсова перепідготовка

Витяг з плану підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників

Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16-дитячий юнацький центр «Лідер» міста Кропивницького

(повна назва закладу освіти)

       на 2020 рік

 

з/п

Прізвище, імʹя, по батькові 

Тема (напрям, найменування)

Форма (очна, дистанційна)

Вид (навчання за програмою,

семінар, тренінг,

майстер-клас тощо)

Обсяг 

(у годинах)

Строки

Вартість

1

Рибалка Ірина

Володимирівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів зарубіжної

літератури, інтегрованого курсу «Література» та російської мови.»

очна

Навчання за програмою

30

01.06.20-05.06.20

 

2

Сірик Галина

Опанасівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів фізики і астрономії.

Технології та методика навчання фізики.»

очна

Навчання за програмою

30

09.11.20-13.11.20

 

3

Цвілюк Лілія

Миколаївна

"Розвиток професійних компетентностей вчителів географії.

Піднапрям:  методика викладання географії»

очна

Навчання за програмою

 30

17.02.20-21.02.203

 

4

Пухальська Лариса Костянтинівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів, які викладають предмети освітньої галузі «Технології»

очна

Навчання за програмою

30

03.02.20-07.02.20

 

5

Луненко Лариса Миколаївна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів суспільствознавчих дисциплін»

 

очна

Навчання за програмою

30

07.12.20-11.12.20

 

6

Попова Алла

Олександрівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів предмету «Захист Вітчизни»

очна

Навчання за програмою

30

26.10.20-30.10.20

 

7

Череп  Альона

Віталіївна

«Розвиток професійних компетентностей педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти»

очна

Навчання за програмою

30

28.09.20-02.10.20

 

8

Гладун Вероніка Олегівна

«Розвиток професійних компетентностей керівників хореографічних гуртків та вчителів хореографії закладів освіти»

очна

Навчання за програмою

30

24.02.20-06.03.20

 

9

Наконечна Тетяна Миколаївна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»

очна

Навчання за програмою

30

30.03.20-03.04.20

 

10

Кудаєва Світлана

Володимирівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»

очна

Навчання за програмою

30

30.03.20-03.04.20

 

11

Спориш Людмила

Григорівна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»

 

очна

Навчання за програмою

30

23.11.20-

27.11.20

 

12

Зайченко Наталія

Анатоліївна

«Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»

 

очна

Навчання за програмою

30

23.11.20-

27.11.20

 

13

Гаркуша Наталія Іванівна

«Формування вчителями інформатики спільних для ключових компетентностей вмінь здобувачів загальної середньої освіти»

очна

Навчання за програмою

30

21.09.20-25.09.20

 

14

Тисленко Юлія  Юріївна

«Розвиток життєвих навичок як спосіб гармонізації внутрішнього світу

Особистості»

очна

Тренінг

 

8

04.06.20

 

15

Ярошенко  Тетяна

Степанівна

«Розвиток життєвих навичок як спосіб гармонізації внутрішнього світу

Особистості»

очна

Тренінг

 

8

04.06.20

 

16

Тисленко  Юлія Юріївна

«Застосування Арт-педагогіки в освітньому процесі»

очна

Майстер-клас

 

І заняття: 05.03.2020

ІІ заняття:

12.11.2020

 

17

Мироненко Олена Миколаївна

«Методичні підходи щодо реалізації вимог Концепції нової української школи у процесі вивчення природничих дисциплін»

очна

Семінар

 

12.05-14.05.2020

 

18

Міщенко Марія Григорівна

«Методичні особливості роботи вчителя математики зі здібними та обдарованими дітьми»

очна

Семінар-практикум

 

12.03-13.03.2020

 

19

Савенко Ірина Володимирівна

«Методичні особливості роботи вчителя математики зі здібними та обдарованими дітьми»

очна

Семінар-практикум

 

12.03-13.03.2020

 

20

Мироненко Олена Миколаївна

«Сучасні підходи та шляхи реалізації компетентісно-орієнтованого навчання біології»

очна

Семінар-практикум

(творча група)

 

І засідання:

20.05.2020

ІІ засідання:

17.09.2020

 

21

Дорогань Ірина Анатоліївна

«Комунікативний метод – шлях успішного навчання англійської мови»

дистанційна

Семінар-практикум

 

15

05.10.20-

21.10.20

 

22

Апанасенко Ольга  Михайлівна

«Створення, налаштування та подальша оптимізація свого персонального Ютуб-каналу»

дистанційна

Семінар-практикум

 

15

15.10.20-

25.10.20

 

23

Пояркова  Ольга Володимирівна

Практична складова програм предметів освітньої галузі «Природознавство»

дистанційна

Семінар-практикум

 

15

02.11.20-

18.11.20

 

24

Рацул Галина Прокопівна

«Зміни в «Українському правописі» ( не такий страшний індик, як про нього говорили)

очна

Практикум

8

13.0.2020

 

25

Рацул Галина Прокопівна

Проблеми унормування української мови. Лексика

очна

Практикум

8

02.04.2020

 

26

Рацул Галина Прокопівна

Підготовка до ЗНО з української мови та літератури

 

Семінар-практикум

15

12.10-13.10.2020