Підвищення кваліфікації
Витяг з плану підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників
Комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16-дитячий юнацький центр «Лідер» міста Кропивницького
(повна назва закладу освіти)
на 2020 рік
№ з/п | Прізвище, імʹя, по батькові | Тема (напрям, найменування) | Форма (очна, дистанційна) | Вид (навчання за програмою, семінар, тренінг, майстер-клас тощо) | Обсяг (у годинах) | Строки | Вартість |
1 | Рибалка Ірина Володимирівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів зарубіжної літератури, інтегрованого курсу «Література» та російської мови.» | очна | Навчання за програмою | 30 | 01.06.20-05.06.20 |
|
2 | Сірик Галина Опанасівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів фізики і астрономії. Технології та методика навчання фізики.» | очна | Навчання за програмою | 30 | 09.11.20-13.11.20 |
|
3 | Цвілюк Лілія Миколаївна | "Розвиток професійних компетентностей вчителів географії. Піднапрям: методика викладання географії» | очна | Навчання за програмою | 30 | 17.02.20-21.02.203 |
|
4 | Пухальська Лариса Костянтинівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів, які викладають предмети освітньої галузі «Технології» | очна | Навчання за програмою | 30 | 03.02.20-07.02.20 |
|
5 | Луненко Лариса Миколаївна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів суспільствознавчих дисциплін»
| очна | Навчання за програмою | 30 | 07.12.20-11.12.20 |
|
6 | Попова Алла Олександрівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів предмету «Захист Вітчизни» | очна | Навчання за програмою | 30 | 26.10.20-30.10.20 |
|
7 | Череп Альона Віталіївна | «Розвиток професійних компетентностей педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти» | очна | Навчання за програмою | 30 | 28.09.20-02.10.20 |
|
8 | Гладун Вероніка Олегівна | «Розвиток професійних компетентностей керівників хореографічних гуртків та вчителів хореографії закладів освіти» | очна | Навчання за програмою | 30 | 24.02.20-06.03.20 |
|
9 | Наконечна Тетяна Миколаївна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи» | очна | Навчання за програмою | 30 | 30.03.20-03.04.20 |
|
10 | Кудаєва Світлана Володимирівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи» | очна | Навчання за програмою | 30 | 30.03.20-03.04.20 |
|
11 | Спориш Людмила Григорівна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»
| очна | Навчання за програмою | 30 | 23.11.20- 27.11.20 |
|
12 | Зайченко Наталія Анатоліївна | «Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи»
| очна | Навчання за програмою | 30 | 23.11.20- 27.11.20 |
|
13 | Гаркуша Наталія Іванівна | «Формування вчителями інформатики спільних для ключових компетентностей вмінь здобувачів загальної середньої освіти» | очна | Навчання за програмою | 30 | 21.09.20-25.09.20 |
|
14 | Тисленко Юлія Юріївна | «Розвиток життєвих навичок як спосіб гармонізації внутрішнього світу Особистості» | очна | Тренінг
| 8 | 04.06.20 |
|
15 | Ярошенко Тетяна Степанівна | «Розвиток життєвих навичок як спосіб гармонізації внутрішнього світу Особистості» | очна | Тренінг
| 8 | 04.06.20 |
|
16 | Тисленко Юлія Юріївна | «Застосування Арт-педагогіки в освітньому процесі» | очна | Майстер-клас |
| І заняття: 05.03.2020 ІІ заняття: 12.11.2020 |
|
17 | Мироненко Олена Миколаївна | «Методичні підходи щодо реалізації вимог Концепції нової української школи у процесі вивчення природничих дисциплін» | очна | Семінар |
| 12.05-14.05.2020 |
|
18 | Міщенко Марія Григорівна | «Методичні особливості роботи вчителя математики зі здібними та обдарованими дітьми» | очна | Семінар-практикум |
| 12.03-13.03.2020 |
|
19 | Савенко Ірина Володимирівна | «Методичні особливості роботи вчителя математики зі здібними та обдарованими дітьми» | очна | Семінар-практикум |
| 12.03-13.03.2020 |
|
20 | Мироненко Олена Миколаївна | «Сучасні підходи та шляхи реалізації компетентісно-орієнтованого навчання біології» | очна | Семінар-практикум (творча група) |
| І засідання: 20.05.2020 ІІ засідання: 17.09.2020 |
|
21 | Дорогань Ірина Анатоліївна | «Комунікативний метод – шлях успішного навчання англійської мови» | дистанційна | Семінар-практикум
| 15 | 05.10.20- 21.10.20 |
|
22 | Апанасенко Ольга Михайлівна | «Створення, налаштування та подальша оптимізація свого персонального Ютуб-каналу» | дистанційна | Семінар-практикум
| 15 | 15.10.20- 25.10.20 |
|
23 | Пояркова Ольга Володимирівна | Практична складова програм предметів освітньої галузі «Природознавство» | дистанційна | Семінар-практикум
| 15 | 02.11.20- 18.11.20 |
|
24 | Рацул Галина Прокопівна | «Зміни в «Українському правописі» ( не такий страшний індик, як про нього говорили) | очна | Практикум | 8 | 13.0.2020 |
|
25 | Рацул Галина Прокопівна | Проблеми унормування української мови. Лексика | очна | Практикум | 8 | 02.04.2020 |
|
26 | Рацул Галина Прокопівна | Підготовка до ЗНО з української мови та літератури |
| Семінар-практикум | 15 | 12.10-13.10.2020 |
|