До уваги здобувачів освіти НВО №16 та їх батьків!

31 жовт. 2020
З 02 листопада навчально-виховний процес для учнів 1-4, 9-11 класів буде здійснюватися за очною формою навчання, а для учнів 5-8 класів – за очно-дистанційною формою навчання з використанням дистанційних технологій навчання

До уваги здобувачів освіти НВО №16 та їх батьків! У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації  та збільшення випадків захворювань на  COVID-19  у місті Кропивницькому та на виконання  рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року (протокол №24) починаючи з 02 листопада навчально-виховний процес для учнів 1-4, 9-11 класів буде здійснюватися за очною формою навчання, а для учнів 5-8 класів – за очно-дистанційною формою навчання з використанням дистанційних технологій навчання до покращення епідеміологічної ситуації.  Відкорегований розклад занять буде оголошено 02 листопада у класних Viber спільнотах та на сайті закладу освіти у розділі «Дистанційне навчання». Дякуємо за розуміння.