Обласна олімпіада з математики

21 січ. 2018
ІІІ етап

21 січня 2018 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання» Загальноосвітній  навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 16 - дитячо-юнацький центр

«Лідер» відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської  олімпіади з математики.

Декілька років поспіль адміністрація закладу на чолі з директором Міщенко Марією Григорівною та вчителі математики радо і гостинно приймають учасників олімпіади, створюють усі комфортні умови для учнів та їх наставників.

Обласна олімпіада з математики проводилася під  егідою управління освіти, молоді та спорту облдержадміністрації та комунального закладу " Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського."

В олімпіаді брали участь діти, які представляли райони, міста області. Це подія, до якої учні готуються протягом року і яка дає можливість показати набуті знання та вміння.

Відкрила урочисту частину олімпіади  Ткаченко Любов Афанасіївна, методист науково - методичної лабораторії  природничо-математичних дисциплін КЗ КОІППО ім. В. Сухомлинського

З привітальним словом  до учасників олімпіади звернулися Ріжняк Ренат Ярославович, декан фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, кандитат педагогічних наук, професор, доктор історичних наук, Нудний Василь Михайлович, заступник директора з навчально-організаційної діяльності  КЗ КОІППО ім. В.Сухомлинського, Міщенко Марія Григорівна, директор комунального закладу « Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. №16 – дитячо-юнацький центр «Лідер»