Всеукраїнська школ бізнес-лідерства

28 трав. 2017
НВО №16 вітає 52 учнів з різних шкіл м. Кропивницький

Учасники літньої бізнес-шкіли матимуть змогу освоїти:
-основи створення підприємства та ведення власної справи;
- цілепокладання й управління часом (тайм-менеджмент);
- сучасні тенденції в бізнесі. Можливо, знання про них допоможуть тобі визначитися із професійним курсом у житті;
- лідерство та мистецтво ділової комунікації;
- рекламу й маркетинг, і не тільки.
Окрім цього, передбачена практика з управління власною тренінговою компанією в бізнес-симуляторі ViAL+, який реалістично відтворює ринкові умови.
Через керівництво онлайн-підприємствами у її середовищі учні 8-11 класів матимуть змогу:
- освоїти основи підприємництва в легкому, зручному та цікавому ігровому форматі;
- навчитися використовувати набуті теоретичні знання з економіки на практиці;
- сформувати мотивацію до вивчення економічних дисциплін у школі та ВНЗ;
- утвердитися у виборі економічної чи управлінської спеціальності (профорієнтація).
Учасники BusinessPROFICamp’17 в Кропивницькому додатково відвідають виробничі та сервісні підприємства з метою наочного ознайомлення з веденням бізнесу й підприємництва («економічний десант»). Екскурсії супроводжуватимуться вирішенням реальних кейсів (завдань), що стосуються діяльності цих підприємств. Учасників очікує креативний відпочинок і тренування підприємницьким навикам.