Тиждень безпеки життєдіяльності "Здоров'я - дорожче за золото"

19 лютого 2015 року учні школи зібрали і передали допомогу воїнам сил АТО

Ось і відшумів всіма барвами і звуками наш вже традиційний ярмарок «Солодка Перемога». Нестримна фантазія і майстерність молодших школярів та їх рідних вкотре порадували кулінарними шедеврами, оригінальними сувенірами та душевними поробками. Неоціненна участь учнів середньої та старшої школи, вчителів, техпрацівників та гостей закладу, які не тільки стали володарями чудових виробів, а й зробили вагомий внесок у спільну справу.

Наша «Солодка Перемога» принесла в благодійну скарбничку 8062 грн. Звичайно ж, всі кошти були витрачені на потреби українських військових.

На прохання батька наших учнів був придбаний та переданий в зону АТО 10-кратний біноколь Braun вартістю 2100 грн.  5962 грн були спрямовані на потреби 91-го інженерно-саперного полку 55 окремої дивізії Національної гвардії України.

Зокрема були придбані:

-          10 пар зимових берців (390 грн. за пару – 3900 грн.);

-          6 пар чобіт (80 грн. за пару – 480 грн.);

-          флісові рукавички (30 пар по 26 грн. – 780 грн.);

-          ліки від застуди «Фервекс» (50 пачок по 8 пакетів за ціною 12 грн за пачку – 600 грн)

Також були оплачені послуги Нової Пошти – 175 грн. На залишок  військовим дісталось солодке.

За допомогою небайдужих кіровоградців наша посилка стала не тільки корисною, а й смачною. Ми зібрали різні крупи, макарони, заправки, консерви, паштети, згущенку, цукерки та печиво.

Наші підопічні були дуже вражені підтримкою і такою необхідною допомогою, а також  її об’ємом. Військові висловлюють подяку всім небайдужим кіровоградцям, патріотичним школярам  НВО №16 та їх рідним, адміністрації закладу за громадянську позицію та можливість навіть у такому нелегкому становищі відчувати єдність та підтримку. Окремі почуття і зворушливі слова були на адресу дитячих листів,  малюнків, оберегів та вив’язаних з любов’ю шкарпеток.

Низький уклін всім за небайдужість!

Разом ми – сила!

Слава Україні!