Коротка інформація про навчальний заклад

/uploads/editor/3460/140390/sitepage_86/files/korotka_informaciya_pro_navchalniy_zaklad.docx

Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №16 – Дитячий юнацький центр «Лідер» Кіровоградської міської ради».

Дата заснування:         вереснь 1973 року.

ПІП директора:           Міщенко Марія Григорівна.

Кількість учнів:           920 учнів.

Кількість класів:          32 класи.

Мова навчання:          українська.

Змінність навчання:    в одну зміну.

Кількість вчителів:      78  педагогічних працівників.

Поділ за категоріями:

Спеціаліст                          - 15

Спеціаліст ІІ категорії        - 3

Спеціаліст І категорії         - 13

Спеціаліст вищої категорії - 37

Інформація про профільність навчання та про поглиблене вивчення предметів (клас, кількість учнів):

Допрофільна та профільна підготовка учнів за математичним профілем:

8-А - 32 учні;

8 -Б - 32 учні;

9 - А - 32 учні;

9 - В - 31 учні;

10 - В -25 учні;

11 - Б - 21 учні.

Досягнення вчителів:

Вчителі закладу вдосконалюючи свою педагогічну майстерність беруть  участь у фахових конкурсах.

Так, у 2009 р. вчитель біології Тасенко Л.О. зайняла ІІІ місце в обласному методичному огляді-конкурсі «Сучасний урок: ІКТ-супровід» у номінації «Методична ефективність використання мультимедійної та комп’ютерної техніки».

У різні роки вчителі закладу ставали переможцями міського та лауреатами обласного Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»:

2002 рік – учитель правознавства Бондаренко Н.В. (номінація «Правознавство»);

2007 рік – учитель математики Ретунська В.В. (номінація «Математика»);

2008 рік – учитель трудового навчання Данилова І.М. (номінація «Трудове навчання»);

2009 рік – учитель початкових класів Дюдіна О.А. (номінація «Початкові класи»);

2009 рік – учитель хімії Мироненко О.М. (номінація «Хімія»);

2012 – учитель біології Тасенко Л.О. (номінація «Біологія»).

2013- учитель музики Тесленко І.О. (номінація «Музика»)

Досягнення учнів:

Від закладу участь у міських предметних олімпіадах взяли 25 учнів, з яких 9 стали переможцями та принесли закладу 13 призових місць, а саме:

Маліченко Єлиз. (8б) ІІ місце- українська мова та література (вчитель Короткова Л.Л);

Слободянюк Олена. (9в)- ІІІ місце російська мова (вчитель Павленко Н.С.) та  І місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.);

Фірсова Анастасія (10а)- ІІІ місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.) та ІІ місце  трудове навчання (вчитель Пухальська Л.К.);

Когут Олег (10а)- ІІІ місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.) та ІІІ місце географія (вчитель Седель Ю.П.);

Пазенко Анастас. (8в) – ІІІ місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.) та ІІІ місце хімія (вчитель Мироненко О.М.);

Єліна Анастас. (9в) – І місце трудове навчання (вчитель Данилова І.М.);

Цонєв Кирило. (10в) –ІІ місце англійська мова (вчитель Соколова Н.М.);

Хорошунов Олександр (11а) – І місце історія (вчитель Дергачова М.П.);

Волошин А. (9в) – ІІІ місце  інформаційні технології (вчитель Слободянюк Н.В.).

Протягом січня-лютого 2013 року на базі КОІППО проводився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у якому від закладу взяло участь 8 учнів та 6 посіли призові місця. Це:

Пазенко Анастасія (8в) – І місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.);

Єліна Анастасія (9в) – І місце трудове навчання (вчитель Данилова І.М.)

Цонєв Кирил (10в) – ІІ місце англійська мова (вчитель Соколова Н.М)

Маліченко Єлизав. (8в) – ІІ місце українська мова та література (вчитель Короткова С.Л.)

Когут Олег (10а) – ІІІ місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.);

Фірсова Анастасія (10а)- ІІІ місце біологія (вчитель Тасенко Л.О.)

Нам приємно сьогодні відзначити той факт, що представниця нашого закладу Пазенко Анастасія представляла Кіровоград та Кіровоградську область на ІV (Всеукраїнському) етапі учнівських олімпіад з біології та виборола ІІ місце.

Порівняльна таблиця переможців міського етапу предметних олімпіадза 2009-2010, 2010-2011, 2011-2012 та  2012-2013 навчальніроки

Навчальний рік

Всьго переможців