Навчальний процес

•  Школа працює в одну зміну за 5-ти денним режимом робочого тижня.
  •  Робочий навчальний план складений за Типовими навчальними планами, рекомендованими МОН України для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.
  •  На початку навчального року було укомплектовано 38 класів із середньою наповнюваністю 30 учнів. Всього у закладі навчається 1144 учнів.
  •  Мова навчання – українська.
  •  В закладі запроваджено допрофільна та профільна підготовка учнів за математичним профілем. 8-а -  30 учні; 8 -в - 29 учнів, 9 - А - 28 учнів; 9 - В - 30 учень; 10 - А -26 учнів; 11 - А - 32 учня; 10-Б - 26 учнів військово-біологічний профіль, 10-В -26 учнів економічний профіль.
  • Іноземна мова, яку вивчають учні починаючи з 1-го класу – англійська. Учні також мають змогу вивчати російську мову
  • У закладі забезпечується право на отримання освіти для дітей, які не  мють змугу відвідувати навчальний заклад, через впровадження індивідуальної форми навчання.
  • В закладі працює 5 груп продовженого дня.
  • У закладі працює 78  педагогічних працівників.