22 квіт. 2020

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо Вас зареєструвати дитину до першого класу нашого навчального закладу
9 квіт. 2020

Увага! Опитування.

Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину. Заповнення анкет займе не більше 10 хв. Ваша участь в опитуванні важлива!
6 квіт. 2020

Всеукраїнська школа онлайн

В Україні стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» В понеділок о 10:00 стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» для учнів 5-11 класів.
6 квіт. 2020

Увага! Пробне ЗНО!

У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.
5 квіт. 2020

Увага! Дистанційне навчання!

З понеділка 6 квітня учнів міста Кропивницького запрошують навчатися за програмою дистанційних уроків.
1 квіт. 2020

Увага! Батькам та учням 4-их та 9-их класів.

Наказ МОНУ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти у 2019/2020 навчальному році.
26 бер. 2020

Сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.
25 бер. 2020

Увага! Карантин!

Загальнонаціональний карантин продовжено до 24 квітня.
23 бер. 2020

Пізнавально-розвиваючі та iнформацiйно-пiзнавальнi програми

У рамках спiльного проєкту управлiння освiти i науки облдержадмiнiстрацiї з регiональною дирекцiєю UA: Кропивницький "Національна суспільна телерадіокомпанія України"
19 бер. 2020

До уваги учнів 11-х класів!

17 березня 2020 року, о 18:30 стартувала трансляція курсів з підготовки до ЗНО