З 14 по 28 грудні 2020 року

11 груд. 2020
Проведення навчальних занять з використанням елементів дистанційних технологій навчання

В зв'язку зі збільшенням випадків інфікування учнів та вчителів на інфекційну пневмонію за останній тиждень, смертельним випадком, що стався з ученицею закладу, спричиненим COVID-19 та керуючись рішенням педагогічної ради закладу від 11.12.20 (протокол №16), а також з метою проведення заходів, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції серед учнів і персоналу закладу освіти, організувати проведення навчальних занять з використанням елементів дистанційних технологій навчання для учнів 1-4-х класів на період з 14 по 28 грудня 2020 року включно та продовжити проведення навчальних занять з використанням елементів дистанційних технологій навчання для учнів 5-11-х класів на період з 14 по 28 грудня 2020 року включно.