Фітнес тиждень

з 23 по 27 березня 2015

Шановні батьки!

З метою

охоплення учнів 8 – 11 класів та педагогів на певний період змістовним дозвіллям у вільний від навчання час, поглиблення знань з шкільних предметів, розвитку фізичних та творчих здібностей дітей, створення умов для самореалізації учнів та педагогічних працівників, зміцнення здоров'я, сприяння фізичному розвитку, з 16 березня              2015 року оголошується набір бажаючих відвідувати  профільний навчальний заклад в рамках міського освітньо-оздоровчого проекту «Фітнес тиждень», що триватиме з              23 по 27 березня 2015.

Орієнтовна щоденна програма перебування дітей та педагогічних працівників у профільному навчальному закладів на час проекту «Фітнес тиждень».

1. Фітнес-тренування

2. Психологічний тренінг

3. Заняття з профільного предмету (математики)

4. Заняття з хореографії. Майстер-клас від зразкових хореографічних ансамблів міста Кіровограда.

5. Заняття з аквааеробіки.

Для надання детальної інформації усім зацікавленим звертатись до адміністрації школи. Тел. 22-14-22