Благодійний ярмарок

14 жовт. 2014
«Солодка Перемога»

Кожен, хто відвідав благодійний ярмарок «Солодка Перемога», що відбувся в НВО №16, відчув на собі неймовірну силу патріотизму і прагнення допомагати, що переповнюють всіх мешканців нашого навчального закладу. Ще під час підготовки до заходу діти і батьки, вчителі і вихователі виготовляли чудові поробки, оригінальні сувеніри та готували смачну випічку.

Всі з нетерпінням чекали цього чудового свята умілих рук та невпинної фантазії. І ось  наш ярмарок відбувся. Сказати, що задумане вдалося – не сказати нічого. І дорослі, і діти отримали величезний заряд позитивної енергії, нові враження та стали власниками неповторних прикрас, приємних дрібничок та справді шедевральних речей. А ще змогли потішити свої гурманські запити. Та головне, що ми змогли зібрати кошти, що були передані волонтерській групі Олексія Тітова

(https://www.facebook.com/titov.alex.ua )

для придбання медикаментів для 3 полку спецназу м. Кіровограда, що знаходиться в зоні АТО.

Хочемо повідомити всіх, хто не встиг з якихось причин долучитися до нашого ярмарку, а також тих, кому сподобалося і хто прагне продовження – ми не зупиняємося на досягнутому. Попереду в нас ще одна «Солодка Перемога». Долучайтеся! Разом ми – сила!