Засідання педагогічної ради

Відрахування учня 9-в класу Реви Сергія Сергійовича

В И Т Я Г  З  П Р О Т О К О Л  У

засідання педагогічної ради

31  серпня  2015  року                                                                  № 8

Присутні:  76  педагогічних

працівників закладу

Голова – Міщенко М.Г., директор закладу

Секретар – Козленко Г.Ф., вихователь ГПД

5.Про  відрахування із закладу учня 9-в клсу Ревви Сергія Сергійовича

Цвілюк Л.М.,  заступник директора  закладу

5.СЛУХАЛИ:

Цвілюк Л.М. заступника  директора закладу, яка  зупинилася на Порядку переведення учнів загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14.07.2015 року за №762 та нагадала про рішення попередньої педагогічної ради  щодо учня Ревви С.С. І беручи до уваги той факт, що Ревва С.С. протягом тривалого часу не відвідує навчальний заклад та не йде на контакт з соціально-психологічною службою закладу для вирішення питання про залучення його до навчання та зважаючи на те, що він досяг повноліття запропонувала відрахувати його з числа учнів закладу відповідно до п.8 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу.

ВИРІШИЛИ:

1. Відрахувати з числа учнів закладу учня 9-в класу Ревву Сергія Сергійовича у зв»язку з досягненням ним повноліття.

За це рішення проголосували:

«за» - 76

«проти»- 0

«утримались» - 0

Голова                                                                                  Міщенко М.Г.

Секретар                                                                               Козленко Г.Ф.